Majstrovstvá sveta v biatlone 2013 – Zmiešaná štafeta na 2 × 6 km + 2 × 7 km
Preteky zmiešaných štafiet na MS v biatlone 2013 sa uskutočnili 7. februára 2013. 27 štátov súťažilo s 2 biatlonistkami a 2 biatlonistami. Ženský okruh bol dlhý 6 km a mužský 7,5 km. Zlaté medaily si vybojovalo družstvo Nórska, striebro získali Francúzi a bronz domáci Česi.
Výsledky[upraviť | upraviť zdroj]
Preteky začali o 17:30.
Umiestnenie | Bib | Družstvo | Čas | Strelecké chyby (P+S) | Deficit |
---|---|---|---|---|---|
2 | Tora Bergerová Synnøve Solemdalová Tarjei Bø Emil Hegle Svendsen |
1:12:04.9 15:45.6 17:16.2 19:29.4 19:33.7 |
0+1 0+3 0+0 0+0 0+0 0+2 0+1 0+0 0+0 0+1 |
||
5 | Marie-Laure Brunetová Marie Dorinová-Habertová Alexis Bœuf Martin Fourcade |
1:12:24.9 16:29.3 16:45.8 19:47.1 19:22.7 |
0+1 0+7 0+0 0+2 0+1 0+2 0+0 0+2 0+0 0+1 |
+20.0 | |
3 | Veronika Vítková Gabriela Soukalová Jaroslav Soukup Ondřej Moravec |
1:12:37.2 16:30.0 16:56.4 19:46.1 19:24.7 |
0+3 0+2 0+2 0+1 0+1 0+0 0+0 0+1 0+0 0+0 |
+32.3 | |
4 | 7 | Dorothea Wiererová Karin Oberhoferová Dominik Windisch Lukas Hofer |
1:13:03.3 16:24.0 17:10.3 19:44.8 19:44.2 |
0+1 0+3 0+0 0+0 0+1 0+1 0+0 0+0 0+0 0+2 |
+58.4 |
5 | 6 | Andreja Maliová Teja Gregorinová Klemen Bauer Jakov Fak |
1:13:12.0 16:56.5 16:55.3 19:42.1 19:38.1 |
0+2 0+4 0+0 0+1 0+0 0+0 0+2 0+2 0+0 0+1 |
+1:07.1 |
6 | 1 | Oľga Zajcevová Olga Vilukhinová Anton Šipulin Dmitry Malyshko |
1:13:31.4 15:57.7 17:00.4 19:45.4 20:47.9 |
1+7 0+2 0+0 0+1 0+1 0+0 0+3 0+0 1+3 0+1 |
+1:26.5 |
7 | 11 | Jana Gereková Anastasiya Kuzmina Pavol Hurajt Matej Kazár |
1:13:37.6 16:21.0 16:50.4 20:28.9 19:57.3 |
0+5 0+3 0+0 0+1 0+1 0+2 0+1 0+0 0+3 0+0 |
+1:32.7 |
8 | 17 | Annelies Cooková Susan Dunkleeová Lowell Bailey Leif Nordgren |
1:13:37.7 16:58.0 16:38.9 20:01.1 19:59.7 |
0+3 0+4 0+0 0+3 0+0 0+1 0+2 0+0 0+1 0+0 |
+1:32.8 |
9 | 10 | Juliya Dzhymová Natalya Burdygová Andriy Deryzemlya Sergei Sednev |
1:13:55.8 16:37.0 17:13.9 20:13.1 19:51.8 |
1+4 0+4 0+0 0+2 0+0 0+1 1+3 0+1 0+1 0+0 |
+1:50.9 |
10 | 14 | Krystyna Palková Magdalena Gwizdonová Łukasz Szczurek Krzysztof Plywaczyk |
1:13:58.7 16:05.5 16:58.7 20:29.9 20:24.6 |
0+3 0+4 0+1 0+0 0+2 0+1 0+0 0+1 0+0 0+2 |
+1:53.8 |
11 | 12 | Nadezhda Skardinová Darya Domračevová Evgeny Abramenko Sergey Novikov |
1:14:17.6 16:43.2 16:56.0 20:23.2 20:15.2 |
0+2 0+3 0+1 0+0 0+0 0+3 0+0 0+0 0+1 0+0 |
+2:12.7 |
12 | 9 | Elisa Gasparinová Selina Gasparinová Claudio Böckli Benjamin Weger |
1:14:45.5 16:58.9 16:52.2 20:28.1 20:26.3 |
0+7 0+2 0+1 0+2 0+2 0+0 0+2 0+0 0+2 0+0 |
+2:40.6 |
13 | 4 | Andrea Henkelová Miriam Gössnerová Simon Schempp Andreas Birnbacher |
1:14:45.6 16:27.7 18:06.8 20:01.0 20:10.1 |
0+3 1+7 0+1 0+1 0+1 1+3 0+1 0+0 0+0 0+3 |
+2:40.7 |
14 | 8 | Elisabeth Högbergová Jenny Jonssonová Björn Ferry Fredrik Lindström |
1:14:51.8 16:59.8 18:14.2 19:48.6 19:49.2 |
0+3 0+3 0+1 0+1 0+0 0+0 0+1 0+0 0+1 0+2 |
+2:46.9 |
15 | 16 | Rosanna Crawfordová Megan Heinickeová Jean-Philippe Leguellec Scott Perras |
1:15:09.6 16:49.5 18:04.8 20:01.4 20:13.9 |
0+3 0+6 0+2 0+1 0+0 0+2 0+0 0+2 0+1 0+1 |
+3:04.7 |
16 | 24 | Emilia Yordanovová Niya Dimitrovová Krasimir Anev Michail Kletcherov |
1:16:33.4 17:39.5 17:59.0 19:52.2 21:02.7 |
0+1 0+6 0+1 0+1 0+0 0+2 0+0 0+2 0+0 0+1 |
+4:28.5 |
17 | 15 | Iris Schwablová Romana Schrempfová Julian Eberhard Dominik Landertinger |
1:16:51.5 16:54.8 19:02.1 20:58.2 19:56.4 |
0+5 5+7 0+0 0+1 0+0 3+3 0+2 2+3 0+2 0+1 |
+4:46.6 |
18 | 20 | Jelena Chrustaľovová Daria Usanovová Jan Savickij Sergej Naumik |
1:17:26.2 17:00.2 19:44.5 19:58.2 20:43.3 |
3+5 1+4 0+0 0+1 3+3 1+3 0+1 0+0 0+1 0+0 |
+5:21.3 |
19 | 13 | Mari Laukkanenová Kaisa Mäkäräinenová Jarkko Kauppinen Ahti Toivanen |
1:17:58.1 17:42.5 17:52.0 21:12.5 21:11.1 |
0+3 3+10 0+0 2+3 0+1 1+3 0+2 0+2 0+0 0+2 |
+5:53.2 |
20 | 21 | Kadri Lehtlová Daria Yurlová Roland Lessing Kauri Kõiv |
LAP 17:31.5 19:07.5 20:36.6 |
0+7 1+6 0+1 0+0 0+1 1+3 0+2 0+1 0+3 0+2 |
|
21 | 19 | Réka Ferenczová Luminita Piscoranová Ştefan Gavrila Cornel Puchianu |
LAP 17:21.1 18:03.0 21:26.7 |
1+6 0+9 0+1 0+0 0+0 0+3 1+3 0+3 0+2 0+3 |
|
22 | 18 | Fujuko Suzukiová Arisa Goshonová Hidenori Isa Junji Nagai |
LAP 17:54.1 18:58.1 20:34.2 |
1+6 0+6 1+3 0+2 0+3 0+0 0+0 0+2 0+0 0+2 |
|
23 | 22 | Ma Wei Wang Yue Chen Haibin Ren Long |
LAP 17:51.9 18:33.9 20:47.0 |
1+5 1+7 1+3 0+2 0+0 0+2 0+0 0+0 0+2 1+3 |
|
24 | 25 | Žanna Juškānová Baiba Bendiková Edgars Piksons Rolands Pužulis |
LAP 18:05.8 19:34.5 20:58.0 |
0+5 0+3 0+3 0+2 0+0 0+0 0+1 0+1 0+1 0+0 |
|
25 | 23 | Natalija Kočerginová Diana Rasimovičiūtėová Karol Dombrovski Tomas Kaukėnas |
LAP 18:44.9 19:22.9 22:12.2 |
0+5 2+10 0+0 1+3 0+1 1+3 0+1 0+3 0+3 0+1 |
|
26 | 26 | Amanda Lightfootová Adele Walkerová Lee-Steve Jackson Kevin Kane |
LAP 17:39.3 21:02.1 21:09.6 |
0+7 3+9 0+2 0+2 0+3 3+3 0+0 0+2 0+2 0+2 |
|
27 | 27 | Jo In-Hee Kim Seon-Su Lee In-Bok Jun Je-Uk |
LAP 18:40.8 20:08.3 22:15.6 |
0+7 0+6 0+0 0+2 0+3 0+1 0+1 0+0 0+3 0+3 |
- Legenda
- Bib - štartovné číslo
- P - streľba po ležiačky
- S - streľba po stojačky